| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Možno keď sa vyrozprávam a dám to "na papier", tak tým niečo zlepším... Začnem fungovať viac normálne...
Plavky, ktoré mi vcucnul filter v bazéne, ste už asi zaregistrovali. Tak tie sa našli. Majiteľovi bazénu blikala červená kontrolka, a on sa v tom trochu vŕtal, až objavil oba diely mojich nových a pritom tak starých plaviek (sú nepoužiteľné). No ale hlavne, že som im nepoškodila bazén, i keď teda tých 2 litrov za ne mi je sakra ľúto ~:(
Je to ale nič oproti dnešnej príhode. Už dokážem o tom písať, trochu som sa oklepala. I keď, tú pachuť len tak preč nedostanem...
No, ehm... jak to napísať slušne... No prosto sme ráno s MM mali viac času, a tak sme si pobyt v posteli predĺžili viac než je v pracovnom týždni zvykom. Jemu napadlo prizvať do pelechu jedného "kámoša" - ehm - gumového. Po použití som ho šla do kúpelne opláchnuť a tam som ho bohužiaľ zabudla. A šla na 2 hodiny preč.
Vrátila som sa - deti ešte spali. Tak som šla nakúpiť. Po návrate z obchodu ma na záhrade privítala dcéra, ktorá radostne bežala ku mne a v ruke držala.... Áno, správne tipujete ~8~
Šťastne volala: "Koukej mamí, mám novou hračku! Je to ta nejlepší hračka na světě! Vypadá jako pinďour, koukej! I dírku na čurání má!" A aby toho nebylo málo, tak o 2 sekundy: "Byl tady děda, tak jsem mu jí taky ukázala..." ~8~

Mne sa urobilo zle, nevedela som správne reagovať, len som jej tú "hračku" vytrhla z ruky a bežala s ňou domov a hodila ju do koša na prádlo. Dcera sa rozplakala úplne hystericky, medzitým kričala veci ako "takovýho plyšáka jsem si vždycky přála a když se mi to konečně splnilo, tak mi ho vemeš! Jsi hnusná máma, už tě nechcíííí!!!!"
Mne bolo z toho všetkého tak zle (hlavne zo seba), že som šla vedľa a rozplakala sa. Keď som sa vrátila k dcére s tým, že jej podám "správnu" verziu jak to celé bolo, tak videla moje oči a poznala že som plakala. Z malej hysterky sa stalo pozorné dievčatko, opýtala sa ma "Proč brečíš" a keď som jej povedala, že mi je smutno, že ma už nemá rada a že chce odo mňa odísť (to totiž predtým povedala), tak ma objala a povedala: "Tak já se Ti omlouvám, už to nikdy neřeknu..."
Potom sme si sadli na schod a dcera to slušne rozsekla - poznamenala: "Hm, teď obě brečíme kvůli pinďourovi..."
~t~
Mladší syn mal na návšteve 2 spolužiakov a dcéra sa mi priznala, že to "klukům taky ukázala". No to mi fakt trebalo ~8~
Chcela som niečo spraviť, vylepšiť tú hrúzu, a tak som sa šla chlapcom odniesť pitie a keď sa jeden z nich opýtal, prečo tak dcéra plakala a kričala, tak som im povedala, že našla vec, ktorú mi zo žartu dali v práci. Že je to nevhodný darček, ktorý som chcela vyhodiť, preto som ho rovno i vyhodila. Nič lepšie mi nenapadlo.

Pred chvíľou sme prišli z mesta, kde som dcéru trochu uplatila - sľúbila jej inú, lepšiu hračku. Vybrala si malého chlpatého pavúka, takže Ok, dieťa vyzerá spokojne.
Len sa bojím, aby to nebol jeden z tých zážitkov, ktoré si dieťa zapamatá na celý život. Že jej občas blyskne táto spomienka z ranného detstva... A syn...? ~f~ Vyzeral vyrovnane, prijal moju verziu a opýtal sa, prečo mi to v práci dali a nezdá sa, že by bol z toho nejak vykoľajený. U spolužiakov netuším a už ani nechcem nič vedieť ~7~
Hej, a ešte cestou z hračkárne sa mi stala slušné "fópá" - mala som na sebe nové tielko, ľahúčke ako vánok, pol chrbta holý a zavazovalo sa okolo krku ako plavky. Zrazu ma niečo na bruchu pošteklilo a ja som uvidela, ako mi tá šnúrka leží dole, u pupku! Normálne sa mi to rozviazalo a ja som to zaregistrovala až vo chvíli, keď to bolo úplne dole! Pod tielkom som nič nemala, takže "dobrý den, kozy ven"! ~8~

Potešte ma, že nie som sama kto vyrába trapasy ako na páse... Prosím...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.