| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

TaJ,
já bych fakt neřekla,že je to prázdninama. Já kolem sebe moc nemám malé obchody,tak musím nakupovat v obchodech v rámci OC. Dokupovala jsem si teď těsně před prázdninama a z kraje prázdnin nějaké vybavení ve více OC,tak mám srovnání,že je všude méně lidí. Dokonce i v tou outletu ve Śtěrboholích bylo o poznání méně lidí a tam je fakt cizinců vždycky dost.Navíc tam zrovna asi 4 obchody zavřeli.

A co se inflačního šetření týče,tak já asi taky moc nemám na čem ušetřit. Všude máme ledky, spotřebiče jen áčkové.Zhasínáme. Do vany leze jen dcera, protože ostatní dají přednost sprše. Hadry,boty apod máme asi nakoupeno do zásoby. Naštěstí mi neroste noha a už se mi moc nemění velikost tak to vydrží. Jediné na čem bych asiještě mohla víc ušetřit je jídlo,ale tam se mi zrovna moc nechce.Nicméně včera jsme byli na večeři v jedné docela vyhlášené restauraci a říkala jsem si,že už je to na hraně,že i celkem obyčejné jídlo už se blíží hranici 300,-kč,tak to už je i na mě dost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.