| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Inko,
jsem Husákovo dítě a na dovolenou jsem s našima nikdy nejela. Jak bylo volno,tak se dělalo na baráku. Táta měl dojem,že jsme venku a,že nám zahrada stačí. Zatímco nám se s dospělostí zachtělo cestovat,on to tak má pořád. Zamkne si branku, okolo pozemku má z jedné strany hladovou zeď a z druhé vzrostlé tůje,aby měl soukromí a je tam šťastnej.

Někdo tu zmiňoval lítačku na MHD. Tak tu nemám,protože bych jí nevyužila. Autem to mám do práce 10 minut. MHD bych jela hodně přes hodinu a ještě s minimálně dvěma přestupy. Když chci jet do centra,tak to mám mnohem rychlejší a pohodlnější City Elefanthem. Auto tedy krmím a žere fakt dost,protože na tu krátkou vzdálenost se nestihne ten motor ani pořádně zahřát. Tam bych ušetřit mohla,ale to se mi fakt nechce to je až ta poslední varianta.
Co se kotle týče,tak máme pár let nový takový ten kondenzační. Topíme plynem. Když nebude plyn,tak zatopíme v krbu a nastěhujeme se do obýváku nebo si po domě tam,kde někdo bude zatopíme přímotopem. To je sice drahé,ale teplo to na chvilku udělá.Komíny máme dva takže by do nich asi šlo nějak implementovat kamna. Nicméně jak netuším a předpisy neznám. Jeden komín je nově vyvložkovanej kvůli tomu novému kotly a ten druhý je u krbu. Jak to funguje netuším.
Ad zahrada. Máme pár rajčat a paprik. Na víc jsem se letos nezmohla,ale kdyby bylo nejhůř,tak asi něco zasadit můžeme i na té naší malé zahradě.
Na slepice,králíky a prasátko se nechystám,protože nevím,kdo by se o to staral a hlavně,kdo by to pojmenované zvířectvo nakonec zabil. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.