| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To záleží, do které své práce zrovna jdu :)
V některé nejdřív ráno nasednu do meziměstského autobusu nebo vlaku, obvykle s vlastní minitermoskou, ale občas ráno na nádraží neodolám horkému kelímku :) Pak vystoupím ve více či méně mně známém městě, tam se mě ujme nějaká milá osoba, dovede mě někam, přinese mi kafíčko, něco k němu, zeptá se, kdy budu chtít přinést a naservírovat oběd... a pak několik hodin mluvím a u toho velmi poskakuju, gestikuluju a pobíhám, pak mám teda tu obědovou pauzu, a pak zas mluvím a poskakuju, občas u toho i provozuju nějakou činnost typu lití tekutiny na pevnou látku do kádinky a tak :)
V jiné taky někdy mluvím a pobíhám, někdy sedím u počítače velmi dlouho a píšu a píšu, jindy sedím ve tmě a zimě téměř bez hnutí, jen maličko hejbu prstama. A mezi sezením tam či onde si chodím vařit čaj, s kolegy u čaje a kafe vyložíme dobrůtky, které kdo z nás uvařil a upekl, a máme to jako svačinu a pracovní poradu. Pokud jdeme s kolegy na oběd do naší závodky, tak to máme tam a zpět dohromady 2,5 km, takže se docela projdem.
V té další práci si naopak dost naposiluju rukama, zvedám a přenáším 30 kg břemeno, různě porovnávám menší břemínka a vůbec hýbu rukama a různě u toho popocházím. Ale mám tam i spoustu prostojů, kdy nedělám vůbec nic, takže to pak sedím na kanapi, tam si někdy beru klidně s sebou práci do jiné práce a na té si něco pokutím.
A další práci dělám z domova, tak to si sedím na své pohodlné židli a klapu do počítače a snažím se vypnout periferní vidění, abych moc často nevyskakovala a neodnášela tu špinavé utěrky k pračce, tu zapomenutý hrnek ze stolu do myčky... :D
Pro další práci platí víceméně totéž, jen se kromě klapání do počítače podstatně častěji zvedám ke knihovně a tahám z ní nějakou knížku a v ní něco kousek čtu a pak ji zas zašoupnu a mažu k počítači, případně chovám knížku v klíně pod stolem s klávesnicí a občas ji povytáhnu, což je u některých knih i docela posilovací hmotnost :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.