| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chápeš to správně. Kromě pátku, kdy od pěti doučuju, takže musím odjet nejpozději v 16:45, ale v pátek i většinou méně učím a jednání bývají výjimečně, škola se vyprázdní dříve, takže většinou té práce udělám nejvíc.

Mě ta práce baví skoro ve všech jejích složkách, jen tu jednu moc neumím a na to jsem měla doteď parťačku. Jak to budu dávat od září, netuším, nikdo do toho (kupodivu ~t~) nechce jít.

Doma mi nic zábavného neutíká, děti už jsou velké, kultura, zahrada apod. mě nebaví, péči o domácnost se vyhýbám, jak to jde, a navíc bychom rádi splatili hypotéku, tak to není špatné dostat zaplaceno za něco, co mě vlastně baví.

Byla jsem v práci i celý červenec, a když jsem dělala rozvrhy, tak i do jedenácti večer (ale jezdím tam až mezi devátou a desátou ráno), protože to je něco, co se v určité fázi špatně přerušuje.

A asi paradoxně mě to neničí, prospívá mi to. Od doby, co mám hodně věcí pod kontrolou jsem výrazně víc v klidu, při své výrazně melancholické labilitě až neuvěřitelně. Předpokládám, že to není na věky, navíc budou volby do zastupitelstev, "kariéra" může skončit hodně rychle, tak proč si to neužít ~;).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.