| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no trochu jsem se flákala 14 dní u jezer a bazénů a četla, všechny by měli mít minimálně 400stránek, jinak se mnou jeli omylem(speciálně chystané 1/4 roku předem a přebrané, 400stran+) :

Julie Caplinová-Pekárna v Brooklynu

Peter Barlach-Jak být Caroline
(rozhodně jsem se nestačila při čtění divit a nakonec mě to i bavilo)

Nicola Harrisonová-Osudové léto
(je rok 1938 a místo dost podobné z Hříšného tance, no nečekejte moc hezký konec, poslední stránky Vás dostanou)

Hope Jahrenová-Když šeptá listí
(tahle kniha mě zaujala už v roce 2018, letos jsem ji půjčila znova a myslím, že to dává možnost nahlédnout jak se škemrá o peníze na vědu v USA a pak by to mohlo jako druhá věc, uklidnit ty jak rychle by se mohl upravit sám les po požáru, myslím, že to v této knize bylo popsáno)

Pamela Hartshorne-Dům stínů
(kdo má rád Barbara Erskine, bude z knihy nadšený, je to ve stejném duchu)

Michelle Francesová-Přítelkyně
(taková docela drsná věc, která by se klidně mohla stát i v reálu)

Jillian Cantorová-V jiné době
(z války)

Erich von Däniken-Co jsem tajil desítky let

Jessica Koch-Blízko obzoru
(no tohle by měli mít asi na čtení všechny ty co pracují na OSPOD a podobně,aby věděli co se stane, když budou něco ignorovat)

Pam Jenoff-Světla zimní noci
(z války a z cirkusu, rozhodně pěkně napsané)

Dinah Jefferies-Krámek s hedvábím
(rok 1952-1954 Vietnam, strašná doba strašný místo)

Roxanne Veletzos-Holčička, kterou tam nechali
(Rumunsko leden 1941 a dále, strašný a ještě děsivější, když jsme to s manželem dočetli, že to je podle skutečné události, člena rodiny autorky)

Caroline Robertsov-Vysněná kavárna na zámku
(takové odpočinkové čtění)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.