| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Půlka psa,
vrátila jsem se po putování po Německu a co mě teda příjde místo skoro bez turistů a takový zapomenutý pěkný. Pomořansko.:-)
Jsou jezera nad Berlínem směrem k Rostocku. Tam snad každá vesnice má v čem plavat.:-D

Podle toho letáku v kempu u jezera Rätzsee, je tam chráněná přírodní rezervace 1000jezer.

jinak voda v Roztock, byla krásných 18C.:-) Takže jsme se bez problémů koupali.

A jak jsem tam byla říkám, ty jo, ty borovicové lesy od Berlína výš jsou tak strašně suché. A taky jim tam hořelo jen jsme odjeli jinam.:-(

Francie dole:
Jinak Kaňon Verdon s řekou je na tom po třicetiletém suchu špatně, snad po celém toku, nemá vodu. JEzero Svatého kříže je taky s málo vodou. Takže já bych tuhle oblast letos uplně minula. TY krásný peřeje a rychlá voda je jen jako kamení a sucho. A to projetí okolo řek tam není vůbec hezký pohled, když to tam člověk viděl třeba před 5lety.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.