| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ha, to je přesně téma pro mně, tohle pořád tak nějak řeším.
Čistě pragmaticky by v mém případě dávalo smysl maximálně pracovat a zahradní práce a péči o nemovitosti, úklid apod. si zaplatit.
Ale pocitově to tak nechci. Nechci sedět pořád u počítače a hlavně nechci, aby mě děti viděly pořád sedět u počítače. Naopak ty domácko-zahradní činnosti pokládám za rodinu stmelující. Společně se staráme o zahradu a výpěstky, společně uklízíme, vaříme - není to vždycky idylka, ale hrozně bych nechtěla, aby děti viděly doma jen ten životní styl "nákup Rohlík - večeře Dáme jídlo - paní na úklid - kluk na sekání".
Myslím, že je důležité, aby tyto činnosti znaly, ať už samy budou jednou žít jakkoliv.
Takže pracuju na méně než plný úvazek, abych mohla žít víc doma a v místě a ne být jen mentálně v práci. Protože bohužel moje práce je taková, že by mě dovedla úplně zkonzumovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.