| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

TaJ,
mám to podobně jako ty a navíc jsem jediná, kdo vaří...navíc máme opravdu malou kuchyň (8 m2 a zkosené stropy), takže víc jak jeden člověk u linky je už dav.
Myčku používám jen na mytí sklenic na zavařování nebo při nějaké větší návštěvě. Jinak je pro mě rychlejší umýt nádobí ve dřezu. Co se týká teplé vody, to neřeším, protože máme bojler na 300 litrů a v domě jsem už jen čtyři, takže teplé vody je stále dostatek.

Noční proud máme 20 hodin denně. Ani nevím, kdy jsou ty 4 hodiny, kdy jede vyšší tarif, protože vařím, peču, peru, kdy mám zrovna čas a pračka ani myčka odložený start nemají.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.