| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Takže chci říct, že já bych s tím nejspíš nedělala nic.

Vždykcy mi bylo jedno, co si o mě kdo myslí...

Kdo mě zná, tak ví, jaká jsem.

Jistě jsem některé lidi i naštvala nebo se mnou nebyli spokojeni (to totiž obvykle ani já s nimi), takže nepochybuji, že i někdo pravý, kdo mě zná, tam může napsat, že jsem arogantní kráva.... (oni to totiž kolikrát píšou třeba i ve stížnostech na soud nebo na ministerstvo, nedělám si iluze)

Já si čtu max. recenze hotelů, ale i to beru s rezervou, lidi jsou různí, někteří extrémně nároční, někteří jsou tak skromní, že i drobnost je pro ně luxus a když nepíšou konkrétně, tak z toho stejně nevíš nic.

Když píšu recenze na hotel já a je to kritika, tak to napíšu naprosto podrobně, aby lidi si mohli říct - á, to by mě nevadilo... nebo aha, to by se mi taky nelíbilo... a nepíšu - bylo to tam naprosto příšerné.

To samý u těchto hodnocení na lidi - ty taky nevíš, když si něco přečteš, jestli ten hodnotitel je totální de... a notorický kverulant a vadilo by mu i to, že jsi ho nepřišla přivítat s pugétem a chlebem a solí ... nebo jestli jsi tak příšerná doopravdy. Čili zajímalo by mě jen konkrétní hodnocení - třeba - ordinuje opilá... Má na dveřích otvírací hodiny od 8 a vždycky přijde až v 9, takže tam lidi sedí hodinu úplně zbytečně... nebo tak něco. Hodnocení typu - je to blbka, neměla jsem tam vůbec chodit - mě jako čtenáře nechává chladným, může být, může být jen osobní nepřítel, může být naopak extrémně problémový pisatel, může být naprostá shoda náhod...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.