| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky. Jdu si pro radu. Jsem vdaná v SJM máme malý panelákový byt. Hodnota cca 750 tis jestli vůbec. Fakt nevím je to na vesnici stará družstevka bez investic a rekonstrukce. Manžel spolu s bratrem můžou zdědit barák ve městě, kde je obrovská poptávka po bydlení. Barák má hodnotu minimálně 5 až 7 mil. Je zarovnaný bordelem od tchýně, která schovává úplně všechno. Vůbec nevím jak by se řešilo případné vyklízení a navíc je to stará komunistická řadovka, kde jsou všude schody, 4 balkony s třídílným oknem ty jsou teda plastová, topí se plynem. Manžel uvažuje o tom, že bratra vyplatí. Našetřené nemá nic. Jakou má výplatu nevím už roky se na to neptám chci mít klid. Podle mě by mohl dostat hypotéku zástavou za náš byt. Já toto nechci. Nechci bydlet v tom hnusným bordelem zarovnaným baráku. Bylo mi řečeno, že to není moje věc. Jak jako není?! Odmítám dát souhlas se zastavením bytu. Jinak jsem na katastru uvedena jako spolumajitel. Jako opravdu se kvůli tomu budeme muset rozvést? Vím, že při rozvodu bych přišla úplně o všechno. Nemám peníze na vyplacení bytu, hypotéku na můj ubohý plat nedostanu. Opravdu kvůli tomu budu bez střechy nad hlavou? Budu se muset protloukat po podnájmech, které tady dělají víc než polovinu mého platu ? Co mi budou platné peníze za půl bytu když si za to nic nebudu moct koupit? Na vklad na hypotéku to stačit nebude a stejně mi ji kvůli malému platu nedají? Je mi skoro 60. Těžko seženu super práci za x tisíc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.