Já bych kolem společného účtu zjistila ještě jednu věc - jak je nastaven vzhledem k úmrtí majitele. U nově založených účtů už bývá obvyklé, že disponent (obvykle druhý z manželů) má nárok po smrti majitele s penězmi dále nakládat, přestože je účet součástí dědického řízení. Ale ty dříve založené někdy zůstávají nastaveny tak, jak to bylo obvyklé ještě před pěti lety - že po úmrtí majitele nelze s účtem nakládat až do skončení dědického řízení, což může být velký problém, když jsou tam všechny rodinné finance, odchází odtamtud platby atd. Zjistit a změnit se to dá velmi jednoduše. Přeji vám oběma ještě mnoho šťastných let, ale tohle se opravdu vyplatí mít pořešeno.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.