| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Našla jsem opravdová přátelství s lidmi, kteří přispívají sem, ale s většinou jsme nesblížily se přes Rodina.cz :) Tímto patří dík kambale (kterou sice "znám" odtud, ale posléze vyšlo najevo, že jsme se letmo znaly už dávno na VŠ), která vytvořením "zájmového kroužku" (nevím teď, jestli sem někdy psala, jaký zájem, tak to radši neuvedu, kdyžtak může ona sama:) ) propojila některé lidi, včetně mě :) A s některými z nich je to milé kamarádství, s některými to posléze přerostlo až v bližší přátelské vztahy. A každopádně jsme v kontaktu primárně jinak a jinde, tady jen, když o sebe zaškobrtneme ve stejné diskusi. Určitě se třeba s Termix výrazně častěji vidím osobně, než si navzájem odpovíme ve zdejších diskusích :D

Pár lidí je ale i opravdu "napřímo" přes Rodinu, začalo to pár maily a pak došlo i na osobní setkávání a prostě normální kpřátelské vztahy v reálném životě. U některých nevím, jestli jsme se k sobě tady veřejně hlásily a tím pádem nevím, jestli by jim to nebylo nepříjemné, tak u těch, které vím - třeba kysnuta knedla, Ráchel, Elli, Monty, Vítr z hor...

No a pak je velké množství lidí, kteří si mě našli na facebooku, nebo mi napsali mailem, a tam bych to nenazvala přátelstvím (i když to FB tak nazývá :D ), vlastně nevím, jak to nazvat, ale je to prostě taková specifická kategorie lidí, které neznám osobně, takže jsou vlastně "cizí", ale zase úplně cizí taky nejsou. kdysi by to asi bylo něco jako penfriends, jak to nazývat u elektronické komunikace nevím - keyboardfiends? ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.