| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já teda ryby nejím, nechutnají mi. Kromě toho lososa, ale to mám jako Valkýra, je moc drahej, to bych si vůbec neužila, horko by mi to v ústech. Z ryb jim jen sardinky a uzenou makrelu, to mi chutná.
Jinak teda já bych si neužila ani jídlo, o kterém bych věděla, že je vysloveně nezdravé a že mi jde akorát na tloušťku. Nedokážu hladovět nebo jíst, co mi nechutná, ale snažím se to trochu korigovat. Nejím třeba bůček, klobásy, jitrnice, uzené maso, velmi omezují salámy, snažím se kupovat jen vysokoprocentní šunku, občas, tak jednou za měsíc párek s hodně masa. Vadí mi, že tolik zdražilo kuřecí, jim ho raději než vepřové právě kvůli tuku. Snažím se nejíst sladkosti, i když teď jsem si koupila studentskou pečeť ve slevě a snědla ji za dva dny. A omezuju alkohol. Nijak moc nehubnu, od zimy jsem shodila 6 kg, pupek mám pořád jak v šestém měsíci ( některé fotky ze svatby dost hrůza) a potřebovala bych zhubnout ještě aspoň. 10 kg, abych byla v normě. To se mi nepovede, musela bych jíst méně a jinak. Ale netěší mě cpát se něčím nezdravým a moc, protože nechci být nemocná z tloušťky, stačí mi, že blbě vypadám. Kdo by se o mě asi tak staral, když nikoho nemám? Potřebuju být co nejdéle zdravá. Ještě kdybych se tak přinutila víc se hýbat!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.