| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bezprostředně po získání řidičáku jsem si koupila své první auto. S tímto autem jsem potom jezdila za přítelem do cca 200 km vzdálených hor (celoročně). Než jsem poprvé s autem vyjela, což bylo v zimě, tak jsem tátovi musela předvést, že umím vyměnit kolo - pěkně postupně sundat a nandat všechna čtyři kola + mě táta potrápil i se sněhovými řetězy, ty jsem si musela nacvičit, tak, abych toto uměla rychle. Největší sranda to potom byla když jsme jeli lyžovat a my jsme přijeli poslední do kolony aut, kde všichni nasazovali řetězy a byli jsme první, kdo odjížděl. Chlapi zírali a nechápali ~:-D Jó, můj táta (budiž čest jeho památce) byl v tomto směru opravdu skvělý ~R^
Minimálně 20 let jsem toto nepotřebovala, ale myslím si, že kolo bych opravdu vyměnit zvládla i "po slepu". Až moje dcera bude mít řidičák a bude se chystat někam vyjet, moc ráda bych jí dala stejnou průpravu jako jsem dostala já od táty.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.