| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je blbý. A když se teda uráčí a někam spolu půjdete, jak to asi bude vypadat ? Užiješ si to ? Já si teda takovýhle "vztah" moc neumím představit a nechtěla bych v tom žít. Asi bych byla raději sama, pokud by teda nepřevážily racionální důvody (třeba ekonomické) a snesla bych doma tento objekt.
Já jsem s mužem 26 let, každé ráno se obejmeme a políbíme na uvítanou, každý večer na rozloučenou - ne nikam neodcházíme, jen začíná a končí nový den spolu. Mezi tím se objímáme, dotýkáme. Chodíme každý den spolu ven se psem, do lesa, do přírody, k vodě, na výlety, do kavárny, drahých i levných restaurací, do divadla, na koncerty, díváme se na filmy, debatujeme o světě, o životě, o pocitech, vaříme, jíme, pěstujeme, sklízíme, děláme si radosti, řešíme starosti. Je to můj parťák a nejlepší přítel.
Někdy se zeptá: " chceš pochovat ? chceš podrbat na zádech? " A já řeknu "ne", protože se mi zrovna nechce. Ale jindy se mi chce.
U vás se něco pokazilo a aby to třeba ještě šlo opravit, museli by chtít oba.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.