| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mariko ale pro nás akčňáky je opravdu nějaký mrcasení fakt neskutečná otrava a člověk je akorát mrzutej, když vidí nad sebou ty krásný hory a musí se jen šourat po rovince okolo jezera... Ale děti jsme si k tomu vycepovali (jednoho trochu uplácíme) a batole taháme na zádech.
Já jsem se zase manželovi přizpůsobila, že vstávám kvůli němu fakt brzo, a on za to dělá snídaně.
Můj muž zase nesnáší, když si chci projít nějaký krámky na náměstí, něco si koupit. Toho jsem se z části na dovolené zřekla a musím si pro sebe komplikovaně ten čas ukrást (třeba vezmu s sebou spící dítě v kočárku). A málo kdy si něco koupím, protože se mě vždy kysele zeptá, kolik to stálo. I když naposledy mě požádal, ať to ještě koupím i pro jeho mámu (nekupuju si žádný hovadiny, ale třeba prkýnko z olivového dřeva).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.