| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marťasíno ..S těmi úkoly: moje děti v malotřídce dostávaly domácí úkol vysloveně na míru, podle toho, co bylo u dítěte slabina - a fakt z 8 dětí dva cvičili psaní písmenka, 3 měli čtení ze slabikáře, 2 měli pár příkladů, 1 se spec.poruchami nějaké vymalovávání podle čísel..


tak takové úkoly by nevadily,jenže když běžná praxe je že třída dostane v každé hodině jeden úkol,všichni stejný,takž jedničkář i pětkař procvičují totéž,navíc když je těch úkolů hodně za den a nebo je někdo pomalejší tak to zabere spoustu času a ten ne každý má-jsou kroužky,rodič chce jít s dítětem ven,navštívit babičku atd. a tak ne vždy na to ten čas je,jenže učitelka neuzná žádný důvod proč úkol není a hned trestá,takže dítě místo aby po sezení ve škole šlo ven běhat,jezdit na kole atd. tak zase sedne nad učení a píše úkoly. No a ještě lepší level je když učitelky dávají úkoly na prázdniny a nebo za správně udělaný úkol nedostanou nic,ale jednou zapomenou a hned dostanou pětku,proč tedy není jednička za donesený? Včera na mě na FB vyskočil příspěvek že se nelíbí rodičům že hned 1.9. dostaly děti úkol-jeden pro dítě,druhý pro rodiče a učitelky to obhajovaly že je to naprosto v pořádku,že se tak rodič dítěti věnuje a dítě je rádo že má úkol,protože děti úkoly milují a že takto dávají úkoly každý den- no nevím,asi žiju v jiné bublině,moje děti rozhodně nejásaly že dostaly domácí úkol
Osobně mi nevadí úkol sem tam a nebo po domluvě s rodičem procvičování co dítěti nejde,ale vadí mi to co je u některých v praxi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.