| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Knedli, do lockdownu sportoval můj syn čtyřikrát týdně a byl vyloženě hubený. Ve 13 a půl letech ho doma zavřel kovid, sport se online dělat nedal, sice jsme hodně chodili ven a denně hráli discgolf, ale ten každodenní pohyb plus tréninky, co měl před tím, to prostě nevykompenzovalo. Se sportem přestal úplně hned v dalším roce, kdy se zavřelo všechno znovu. Dnes má 178 cm a 75 kg. Vyloženě tlustý není, ale taková ta hubenost je úplně pryč a má špek na břichu. Já už takové páky na něj nemám. Jídlo má k dispozici doma a těžko ohlídám všechno. V lockdownu propadnul jedné hře na počítači a čte cca čtyři knihy týdně, jenže pohybu má málo.
Dcera má tréninky denně, někdy i dvakrát, a hubená taky není. Štíhlá ano, ale žádná tyčka.

My teď byli deset dnů pryč. Denně jsme měli opravdu hodně pohybu, chodili jsme minimálně 30 000 kroků každý den, spíše více, jedli jsme jen malou snídani a pak jedno jídlo v podvečer, a mám o půl kila více než před odjezdem. To fakt není fér :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.