| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dari, to zakládání a povolování oblečení a napletené rukávy a spodek bundy bylo asi dřív časté, také si pamatuju takové svoje oblečení, přestože jsme žili na poměrně slušné úrovni (na tehdejší dobu, mluvím o 70. a 80. letech). První (ojeté) auto teda naši koupili, když mi bylo asi 14, bydleli jsme čtyři v malém 2+1 v paneláku, ale na divadlo, koncerty i trochu cestování (párkrát během mého dětství i k moři) rodiče měli.

Pro mě byla finančně nejhorší právě ta doba před 30 lety. Manžel přišel o zaměstnání, zkoušel podnikat, ale nebyl na to typ, takže se mu opakovaně nedařilo. Měli jsme dvě maličké děti, rodičák nízký a bylo to buď, anebo, nedalo se k němu přivydělat, i když aspoň o nějaký malý přivýdělek jsem se snažila. Pamatuju se, že byla doba, kdy jsem neměla za co koupit dcerce bačkůrky do školky a vařila jsem nudle se zelím a podobné pokrmy :-) Ale i tak jsem pak byla šťastná, že můžeme cestovat - i když při prvních cestách jsme si nemohli koupit ani toho nanuka a spali jsme na divoko v autě.

Dnes mám obavy jen pokud jde o ceny elektřiny, děti jsou dospělé a samostatné, tak nade mnou nevisí žádný pocit zodpovědnosti za ně, jako to bylo v dobách minulých.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.