| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Koníčku, to je pěkné~x~, mám to vlastně dost podobně....před 30 lety mi bylo 18, už jsem 2 roky pracovala normálně na plný úvazek, měla pokoj u rodičů v paneláku a dodělávala si večerně SŠ. Z dnešního pohledu jsme na tom asi byli tehdy hůř, bydleli jsme v paneláku, neměli auto ani chatu, nejezdili na pobytové dovolené, ani do zahraničí...ale měli jsme pohodlné bydlení, oba s bratrem každý svůj vlastní pokoj, vždycky bylo na jídlo, oblečení a další věci, jezdili jsme po výletech, věnovali jsme se tomu, co nás zajímalo... Přesně jak píšeš, v porovnání s dneškem je největší rozdíl asi to, že bydlíme v domku se zahradou, který jsem si vždycky moc přála a že máme auto...v zahraničí jsme byli párkrát, ani nás to tak moc neláká, u nás je pořád co objevovat, jídlo, oblečení a všechny ostatní naše potřeby a přání máme vlastně uspokojené. Byla jsem spokojená tehdy i teď, nikdy mi nic pro mě zásadního nechybělo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.