| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj já jsem gay a k ostatním gayům mám kladný postoj tak jako ostatním lidem. Bisexuálů je hodně a jsou normální lidi. Ovšem se ale stává že někteří Bisexuálové jsou ženatí a svoji citovou orientaci k ženám i mužům před ženou tají a dochází pak k tomu že po letech manželství se zamilují do muže a automaticky jsou Bisexuální muži označování za výhradně gay muže i když je citově a sexuálně přitahují ženy i muži. Naopak Vyhrazeného gaye citově a sexuálně přitahují vyloženě chlapy ale stávají se případy jak jsem již víše uvedl že Bisexuální muž který žije v manželství s ženou a dětmi se může zamilovat taktéž do muže a odejít od ženy a žít ve vztahu s mužem ale takové muže není vhodné označovat za výhradně homosexuální gaye kterého citově přitahují výhradně muži. Tím že se zaměňují bisexuálové za gaye pak veřejné působí nepříjemnosti mezi gayi protože některé ženy si na základě tohoto milníku pak myslí že i gaye sexuálně přitahují ženy a pak se pokouší o sex s gayi jenže ouhle nebude to fungovat ani citově ani sexuálně protože gaye přitahují vyloženě muži ale naopak Bisexuální muže přitahují ženy i muži akorát by se Bisexuální muži neměli označovat za gaye.Jinak mohu říct že Gayové jsou inteligentní a milý lidé i když hodně hetero homofóbních lidí vede kolem nás nereálné zastaralé předsudky z minulého režimu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.