| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kaipo ve škole ne,ale už jsem to zvažovala, jen je potřeba sehnat kvalitní a decentní nahrávací zařízení, protože aplikace v mobilu se používá špatně pokud je mobil v tašce.Ale už jsem nahrávala zvuk v situaci kdy jsem čekala problémy v jednání-nenastaly takže jsem to pak smazala.
Ale na rovinu, už jsem litovala několikrát ,že jsem ve škole nenahrávala,protože tak je to tvrzení proti tvrzení a učitelka má přece vždycky pravdu-třeba když tenkrát když to gradovalo a třídní řediteli tvrdila že ona snahu měla,ale já odmítla schůzku-písemně,jenže to že jsem měli za ten rok schůzek jede na jednoho minimálně 20 to už neřekla,naštěstí jsem měla svědky že jsem s ní šla do třídy, do jednací místnosti ,když si mě odchytla na obědě,že se mnou potřebuje mluvit, ale jiné lži se mi prokázat nepovedlo

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.