| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki, děkuji. Tvoje rady jsou hezky komplexní. Máš pravdu, že mne to nikdy nenapadlo, že kvůli dysgrafii je blbost, aby vyplňovala úplně všechno, co zameškala.
Dokonce výchovný poradce je u nás paní ředitelka, tak to by bylo fajn, kdybychom si to vysvětlili při jedné schůzce. Asi to budu chtít, ať mám klid jednou pro vždy.
Ono to s těmi potvrzeními a výsledky není tak jednoduché, jak by se zdálo, doktorka vyloučila nějakou zásadní poruchu imunity, HBV, CMV apod, našla jen vysoké IgE a významně nízkou hladinu vit D. Problém je, že vit D dlouhodobě doplňujeme a stejně bez efektu. Mám paní učitelce nechat napsat potvrzení, že nedostatek vit D snižuje obranyschopnost? ~;)Vyžádala jsem si žádanku na imuno-alergo, tam jí dali Luivac a na odběry jde v listopadu. V létě jsme byly na psychiatrii, potvrdili poruchu pozornosti a úzkostné stavy, chce jí nasadit něco na pozornost a když se to nezlepší, tak antidepresiva. Jenže nejdřív potřebuje vyšetření u kardiologa, takže další návštěva až v říjnu.
Kdyby měla dcera problémy zvládnout látku, hrozila jí čtyřka nebo něco podobného, chápu zájem učitelky. Ale problémy, které má, plynou zejména z poruch učení (pomalé psaní, horší porozumění textu, snadná unavitelnost) a vysvědčení má pěkné. Na co si stěžuje u dcery, s tím mají pro mně překvapivě problém i ostatní děti, když mluvím s maminkami. Takže jsem si už na konci roku říkala, že teda učitelku nebudu řešit. Jenže si opravdu už připadám šikanovaná. ~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.