| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravotní stav je citlivý osobní údaj a je ve zvláštní kategorii osobních údajů a musí se s nimi nakládat specifickým způsobem. Stanoví to tak zákon. Maminka se samozřejmě může učitelce se zdravotním stavem věřit, ale tady se k tomu zjevně nechystá. Když učitelka řekne, že potřebuje "podklady odborníků ohledně zdravotního stavu", tak se maminka klidně může cítit obtěžována, protože se po ní (opakovaně) vyžaduje něco, k čemu nechce a nemusí dát souhlas. ~d~

Osobně by mi to bylo jedno a s učitelkou bych se ohledně zdraví domluvila a nevidím důvod, proč ne. I tu zprávu bych ji asi ukázala, protože na imunologii není nic k tajení. Ale to jsem já. Že bych s tím neměla problém, nic nemění na tom, že někdo to holt vnímá jinak a má na to plné právo. Jako jo, mají to učitelé těžký, ale to je život. Zákon je nadřazený a tohle vyžadovat nemůže.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.