| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Půjdu, protože v Praze nastala absurdní šikana aut a malování pruhů pro cyklisty naprosto všude, i tam, kde souběžně vede oddělená cyklostezka. Asi jen aby se utratily peníze. Zabírání jízdních pruhů a parkovacích míst květináči, židlemi, nesmyslné rozšiřování chodníků, po kterých nikdo nechodí. Takže budu volit cokoliv jiného než Piráty a Praha sobě, kteří za tím stojí. Smutné, protože Prahu sobě jsem volila, naivně, netušila jsem, co budou vyvádět ohledně dopravy.

Všichni mají jezdit na kole a přitom sám hlavní tvůrce téhle šikany se nechá vozit služebním autem, "aby byl rychle na schůzce" (jeho slova) a nechá řidiče parkovat na chodníku. Prostě jsem vytočená. ~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.