| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V půlce domu ano, v půlce ne. Před pěti lety jsme rekonstruovali a de facto zvedli barák o patro - zobytnili jsme velké půdy. Nahoře provozuji dětskou skupinu (hrací prostor, ložnice, sociálka, kuchyně, která slouží jako výdejna jídla, dětské sociálky, dospělé sociálky. Pak je tam ještě sklad, pokoj s vlastní sociálkou a pak něco mezi pracovnou a hostinským pokojem. Schody dolů, šatna, sólo vstup. Tady to klape bez problémů, po táborech nechám uklidit pořádně úklidovkou (protože v neškolkových pokojích spí přes léto vedoucí) a je to pohoda. Dole máme dva psy, čtyři kočky, vstup jen ze zahrady a tenhle prostor vysvobozuju z letitého chaosu dost pomalu. Dokud byly doma děti (3-5 kousků), pak děti s partnery, spousta všelijakých aktivit a věčný chaos. Čím jsem starší, tím mi dělá větší problém si v binci odpočinout, takže aktuálně udržuju v pořádku obytnou část kuchyň-obývák, protože tam buď odpočívám nebo na to koukám z pracovny. Konečně jsem po letech zdolala verandu, sklad a sociálky s výjimkou jednoho neobloženého sprcháče. Pořád jsme přes týden plus minus sami, o víkendu je nás tu 2-13. Aktuálně potřebuju po covidu dotáhnout pracovnu - papíry klientů jsou jakž takž, ale nemám archivace, takže je tady toho moc a moje papíry jsou mírně řečeno v chaosu. No a šatna a ložnice by potřebovaly tak dva dny ale já je furt nějak nemůžu najít. V době přestavby dostala strašně na zadek zahrada, loni ji dorazily prasata. Letos vypadá mnohem líp, ale záhony a skleník jsou v děsném stavu, zase mi přes léto utekly. Ale dotahujeme to pomaličku, do pětapadesátky (to je za dva roky) chci mít všechno jen k odpočinku a běžné údržbě:-). Vymlouvám se na to, že mám hodně práce a že prostory - 400 m2 barák a 3 tisíce zahrada jsou moc, ale spíš jsem líná. A tady na vesnici je problém sehnat někoho na pravidelný úklid a pomoc na zahradě, i když bych chtěla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.