| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kdysi jsem mívala maličkou kuchyň v předsíni.
Byl tam sporák v koutě a vedle vedle skříňka s dřezem a asi 30 cm šuplíkovka. Na lince jsem neměla nic, když jsem chtěla dát odkapat nádobí, zavřela jsem sporák.
Koupila jsem si prkýnko na dřez, výrazně mi to zvětšilo pracovní plochu.

Od té doby jsem se několikrát stěhovala, pokaždé do většího, všude jsem dělala novou kuchyň. Předposlední nebyla velká, největší pracovní plocha byla na myčce, jinak 40 cm vedle dřezu a sporáku. Tam jsem trvale měla topinkovač a soda stream (syn ho v té době miloval).

Teď mám linku rohovou. Přístroje měly být v rohu 1,2x0,8. Množí se. Mám tam prkýnko na chleba, stojany na nože, rychlovarku, větší toustovač, malý robot bosch a váhu. Nevešla jsem se, tak jsme přikoupili 2,4 m spodních skříněk k protější stěně. Tam mám velký mixér, velký robot (na zadělávání chleba), kávovar, dvě kytky a mísy na ovoce a zeleninu.
V současné době ještě zavařovací hrnec a na stole sušičku na ovoce.
Hrnec patří do skříně, sušička do sklepa, ale teď mají sezónu.
Jo, v každé kuchyni jsem měla (a mám) u džezu jar, mýdlo na ruce, houbičku a houbovou utěrku a odkapávač (kromě té první).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.