| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem rád, že nejsme jediní, kdo s tím válčí. Ono, po tom, co jsme se nastěhovali, zbylo spoustu nedodělávek, které jsem pak léta odkládal. Měl jsem na to cca 1,5 měsíce, kdy se dalo něco dělat. A pak už jsem musel makat o sto šest. Občas jsme dokoupili skříňku, postel (abychom nespali na zemi) stůl, nyní si dcera předělává pokoj, maluje a umísťuje nové skříňky. ("Vyštípla" bráchu, my jsme podle nich tzv. "nevyštípnutá domácnost".)

Teprve teď mne tekoucí baterie mne donutila vyměnit baterii tak, aby dosáhla na většinu dvojdřezu.

Čekám až odejde myčka (měla na mále, výměna čerpadla), koupil bych širší, 60 cm. Máme tu užší a ta má asi poloviční objem, což znamená, že velmi často něco zbyde v dřezu a čeká ty 2-3h než se domyje. A pak se čeká, než to někoho trkne, aby to vyndal. Ideální by byly 2 myčky, vyndavat z jedné do druhé. ~t~

Taky ve 4, nyní třech dospělých je problém, že každý si nakoupí, co mu chutná a není to kam dát (třeba pečivo nám leží na lince v mezeře mezi sporákem a zdí). Někdo má rád kapslovou kávu (a koupí si ji v akci), někdo má rád rozpustnou (a koupí si je v akci).

Ještě k těm sirupům, poměrně dost pijeme nápoje bez cukru, ale ty jsou krom kolových jen v nabídce pro Soda Stream.

Strašně moc prostoru zabírá výrobník ledu, ale je to velmi populární stroj... Ještě bychom potřebovali někde mít touster a topinkovač/gril, ale ty halt uklízíme. Taky dost často děti dělají smoothie, my bychom řekli koktejl.

Momentálně nám selhal termostat/klapka v ledničce, tak doufám, že bude stačit to odmrazit. Měli jsme v ní -1°C a jen tak tak nám nezmrzl inzulín. Fýzák má naštěstí bod mrazu někde kolem -6°C. Šunka už křoupala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.