| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ha... jsem něco mezi... resp. věřím, že to nějak dopadne, ale bývám slušně vybavená... jen to není prozíravost, jako spíš lenost ~t~
v reálu se to projevuje tak, že jakmile dám jednou něco do tašky, už to většinou nevyndám... a taky jsou věci absolutní nezbytnosti, které musím mít s sebou vždy jako třeba brufen (dokonce mám na klíčích kapsli s 5 tabletkami)... no a taky s sebou tahám všude "kosmetickou" taštičku, kde mám nůžky na nehty, kleštičky, pinzetu, mini krém na ruce, náplast, gelovou náplast, tantum verde ve spreji, pouzdro na čočky s roztokem no a taky řasenku, zrcátko, stíny a tužku na oči ~:-D v kufrech i cestovkách mám natrvalo v kapsičkách uložené minišitíčko z hotelů, igelitku nebo větší igelitový sáček, balíček náplastí... tím, že hodně chodím do sauny, mám trvale sbalenou taštičku s šamponem (někdy tuhý, někdy tekutý), sprcháčem a kondicionérem (mám oblíbené z yves rocher, malá eco balení) a látkovou tašku s tenkou osuškou (decathlon) a turbanem na vlasy a prostěradlem a plavkama v zipovém sáčku (kdyby byla sauna plná a já šla plavat) - na cesty to pak jen hodím do kufru celé :-)
léky nosím v krabičce pro případ nouze (nimesil, stilnox, mezizubní kartáček) a na cesty opět máme taštičku s brufenem, paralenem, něco proti průjmu, náplasti a taky malé balení fyziologického roztoku na čočky, dá se použít v nouzi i na vykapání oka...
běžně v kabelce nosím náhradní vložku, tampon, vlhké kapesníčky, dost často se najde i čaj nebo kafe v minibalení, nějaký ten větrový bonbon či sušenka z restaurace... no a když se někde na cestách ukáže, že mi něco chybí, dokoupím a přihodím do kabelky (na příště) ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.