| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

apo-leno, pokud kamarádka chce změnu a rozhoupala se, tak od tebe je to teda super kamarádská pomoc! ~x~

a ona má také nějakého hromadiče jako Val nebo žije sama? to bude dost podstatné.

já mám hromadiče rodiče, oni teda mají doma vždy pěkně uklizeno, to ano, jsem ráda, že jsou ve svém věku ještě zcela soběstační, ale nic nevyhodí (vše pečlivě uloženo a urovnáno) a veškeré úložné prostory mají plné věcí, které nepoužívají. vůbec. nevyhodí oblečení, do kterého se třeba třicet let nevejdou (maminka) nebo už je úplně demodé a nevyužijí je. mají třeba pěknou novou keramiku, porcelán, sklenky---vše si pamatuju v téže skříni už od mala, použije se to, až...(až si pěkně uděláme kuchyň, až, až...), stále pijí ze stejných šálků jako za mého dětství, oni tedy jsou na věci pozorní, čili nic moc nerozbijí, neponičí. jedna skříň plná látek, maminka už třicet let nešije (uměla šít skvěle), látky tím, jako jsou x let složené, tak jim ten sklad vybledl a podle mne i jakoby zpuchřel, myslím, že jich většina bude nepoužitelných. čili u nás se skříně neotevírají, protože není proč, jsou plné a ty věci se nevyndavají. naši se nevzdají ničeho. jsou zavaleni svou vlastní historií a myslím, že by se jim mnohem líp dýchalo, kdyby nějaké ty věci "pustili", ale nechtějí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.