| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak. USA nejhorší. Chápu u věku, který byl mlád v šedém normalizačním věku, že zapomněli 68. a mají názor, že no a co, taky jsme to přežili i pod Rusama. Sentiment mládí atd. Ale mám ve vzdálenějším příbuzenstvu člověka, který provedl takový veletoč, že mě to nepřestane nikdy udivovat a není mi moc jasné proč. Před revolucí poslouchal západní rozhlas, jezdil na Západ za příbuznými, obdivoval vše americké. Daří se mu dobře, má důchod, k tomu si vydělává. Vlastní byt v centru Prahy, nové auto předloni. Jezdí na dovolenou v létě i v zimě, na výlety. Umí dva cizí jazyky. Čte zahraniční zdroje (ale bohužel konspirační). Tedy žádný zavilý komunista ani zneuznaný chudák bez peněz. Nechápu.

Jediné vysvětlení, že na rozdíl od jeho otce, který měl VŠ, nemá maturitu (možná má ale na učebním oboru) a že se cítí zneuznán. A tak začal před časem číst sputnik atd. a úplně se obrátil proti USA a Západu. A má pocit, že to odhalil a je tedy chytřejší než většina. (A to ani nechci rozebírat, že je něco jako Okamura i tím napůl cizím původem a o to víc "pravý čech".) Manželku zblbnul taky.

Já si USA nijak neidealizuju, spíš naopak, ale pořád mi vychází líp, než Rusko, zvlášť s Putinem v čele.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.