| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moniko ...i když ve skutečnosti vubec nechápu,když mi lidí říkají že "on mi řekl,že to musím podepsat,tak jsem to podepsal


Tak toto učí děti ve školách, dělej podepiš to tady a dítě ani neví co podepsalo,když je naočkované z domu že nemá podepsat nic co nečetlo a čemu nerozumí a odmítne,tak zažije takový nátlak z pozice moci ,že raději sklapne a podepíše.Už jsem to řešila s dítětem vícekrát a není jak s tím bojovat,protože tobě jako rodiči do očí sladce a naštvaně řeknou-to není pravda,dítě mělo dost času si to přečíst-tak proč dítě tvrdí opak a opravdu netuší co vše je na tom papíru o něm napsáno? Proč by mělo v tomto lhát?

A ještě bych měla dotaz na tebe jako právníka,opravdu je běžné že nezletilé dítě se obviní z trestného činu,proběhne vyšetřování-vyslechnou se všichni svědci a poškození,jen obviněný se z toho vynechá, pak se případ uzavře s tím, že to není čin jinak trestný,předá se na ospod a přestupkové,kde se to odloží pro nízký věk a to obviněné dítě nemá v celé té mašinérii jedinou možnost jak se obhajovat? Mě to tedy přijde naprosto šílené,protože i vrah má právo se hájit a dítěti s mnohem menším proviněním se toto právo nedostává

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.