| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

libiku v dětské léčebně na hubnutí jsem byla 2x,chtěla jsem to v pubertě já,tak jsem si o to u doktorky řekla, se svým tehdejšími 62 a pak 65 kily jsem tam byla jedna z nejhubenějších,ale rozhodně jsme nikdo neměli hlad.Bylo to hodně o pohybu,ale jídlo bylo 5x denně,pravda první rok půlka léčebny zhubla nechtěně,protože kuře na přivítanou bylo se salmonelou ~t~ a druhý rok jsme tam zažili zvláštní experiment co prý naordinovala doktorka, ten se nakonec třetí den už zrušil-měl být na týden,protože druhý den část dětí měla velké zdravotní problémy.Nevím kde takovou dietu našla,asi šlo o to že když ti dají celý den totéž že raději večer už nejíš,protože první den bylo vše z jablek,to ještě šlo,druhý den ze smetany a šlehačky,to už odpoledne spousta odmítla a večer už volali doktora k žaludečním problémům ~t~ ,ani nám neprozradili co mělo být dál. Ten první rok se sešla super parta a dost jsme si to užili,s některými jsem se za rok potkala znovu,ale většina za ten rok dost nabrala.Jsem dodnes přes FB v kontaktu s pár holkama,jedna stejně jako já má nadváhu,další tři jsou celkem štíhlé,ale ty byly tenkrát tam s podobnou váhou jakojá.Takže za mě jak kdo

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.