| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

všem moc děkuji, za Váš čas.

Navíc jsem zjistila, že to je asi malinko jinak.

Znova jsem mluvila s majitelem, byt je pronajatý mamince s klukem(no má dlouhé vlasy a já myslela, že to je ta příčina toho hluku). Nikdo jiný v bytě není. Takže tam nikdo takový nebydlí. Tím to uzavřel. Nemáme ho otravovat. Byt zkontroloval a je tam jen paní a její syn. Nikdo další a už vůbec ne dítě s AS.
Pod plovoučkou má izolaci dostatečnou(podle mě žádnou).

Takže večer zase od 18h strašný, no čož není 22h, takže jsem vyrazila nahoru, poptat se znova:
S tou paní žije pán(je napsaný na schránce) a ta dcera je jeho.~8~ Pán si s ní moc neví rady, mívá ji ve střídavé péči. Prý je to sní těžké. Budou se snažit ji od 22h držet víc v klidu.
Vše s dcerou řeší manželka. Ona nechce, aby se do toho vrtal. Takže přesná diagnoza/léky-spaní, zklidnění jak tu psal někdo. Netuší.
Když jsem ho slyšela, tak jsem se ani neptala na školu. Dítko je momentálně nemocné, tak ho paní poslala k němu. On je doma se zlomenou nohou. Tak ji tam bude mít jako o prázdninách. Špatně spí to my potvrdil, že je problém ji uspat i v v 1:30. Nechce se ji.
(po tom co jsem si tu přečetla, je to zcela normální, že skoro nespí, roky čtu Týnu- a vím, že u nich 23h je normální, takže pro mě takto malé děti nespat od 20h bylo SCIFI)

S manželem jsme rozhodnutý udělat si ten strop, protože se nám oběma příčí na ně volat polici.

Finance na to není problém:
NYní pořešit jak a kdy, protože v obyváko/ložnici spíme. Cožpak přes týden můžeme spát na matracích na podlaze u kluků, ale tam asi skončí většina vybavení obyváku a nebude kde. Takže poprosíme syna, aby nejezdil z koleje domů, až by nastal ten problém s realizací a poprosíme mladšího, aby mu vypral. Což on problém mít nebude.
Protože jak jsem psala, na zahradě už bydlet nemůžeme.

Chyba byla to neudělat v létě, ale kdoví jestli by někdo měl čas to udělat v srpnu. A doufat, že se to uklidní.

Manžel špunty používá od července.
Já je nepotřebuji.~h~
(jak jsem psala, kdyby měli za sousedy jen mě vůbec by se nic neřešilo, v 20:30 usnu a v 4-4:30 se probudím z komatu, jak říkají kluci~f~)
Stejně jako mi nevadí, vysavač u postele, jako mi nevadí centrála na zahradě, prostě spím.

Další sousedi pod nima nejsou a vedle nás je prázdný byt. A vedle ve vchodě hluchý důchodce. Takže problém je vlastně jen my.

Jinak manžel si myslí, že neurotik už z něj pomalu je.....

Takže ještě jednou děkuji všem, že nám dali různé úhly pohledu na věc.
děkuji všem za Váš čas.~x~

A všem co pečujete o takové dítko.~;((~;((~x~~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.