obecně mi není líto peněz... jen většinou zvažuju nad poměrem cena x výkon... takže třeba ta hotová jíška - běžně ji používám, ale pokud by měla stát 150 kč, nekoupím ji a budu ji radši dělat ručně, ačkoliv ve skutečnosti mám spotřebu třeba 1 krabička na půl roku, takže by mě to nijak nezruinovalo, ale jednorázově by mi to přišlo drahé...
teď na dovolené jsem třeba koukala na kabelky, nebyly drahé, navíc obchodník nabízel slevu, kabelka s menší kabelkou do sady za 20 euro (původně 30) - no a nekoupila jsem, protože jsem si říkala, že vlastně kabelku mám, tahle není zase tak úžasná, abych se "zamilovala", vlastně ani nevím, jestli bych ji unosila... no a tak to mám s věcmi pro sebe, naopak svetřík pro nejmladší dceru jsem za 18,50 vzala bez váhání, ten se mi prostě líbil