| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A co kdyby jste se všechny uklidnily !? Měla jsem dojem, že sem chodí ženské středního věku. Ženy, které už mají něco za sebou, vyznají se v životě i ve vztazích, jsou zmoudřelé, mají nadhled, chápou co je důležité... A navíc chodí na Rodinu už tolik let, že je tady nemůže nic rozhodit. Ale prostě jednou za čas chytne někdo hysteráka a odchází. Já fakt nevím, co by se mě tady mohlo dotknout. Vždyť když člověk čte zdejší debaty, vidí tu posloupnost, vidí, jaký kdo je, jak reaguje , jaká blbost ho rozhodí, kolikrát je to k ~a~~d~~e~~8~.
Mě, když tady někdo "urazí", nějak mě rozebírá, hodnotí, tak mi to přijde akorát tak k smíchu a zábavě. Napíšu sem své názory - ber nebo neber, občas někomu hodím udičku, o sobě pustím jen tolik, aby mě to "neohrožovalo". Například sem nikdy nenapíšu, jaké dělám povolání - dovedu si představit, co by to následně obnášelo. To si snad dovede zhodnotit každá s IQ větším, než má lasturka.~;) A dál - vždyť se to tu nemusí číst, účastnit se diskuzí, pokud mi to nějak nedělá dobře - to si je každý snad taky schopný "ošéfovat".
Valkýry se asi některé věci dotkly. Hlavně usoudila, že sem pustila moc soukromých věcí a nechce je tu mít, což kvituju.
No a Libík očekává ban za lasturky. Anebo ji mrzí, že "vyštvala" dalšího člena Rodiny.
Všechno je to strašně ujetý - to vaše prožívání tady. Vždyť je tu svět, který si každá může "ošéfovat" podle sebe. A kdo to tu moc prožívá, měl by si s tím něco dělat.
Rodina je super tou plejádou různých zkušeností, názorů a pohledů. Člověk se tu spoustu věcí dozví, naučí se toleranci, odhodí černobílé vnímání, spoustu věcí přehodnotí, zamyslí se.. Ale urážet se a odcházet ..~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.