| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mě by zajímalo to, jestli se paní učitelka napřed zeptala žáka, proč tu druhou práci neodevzdal, nebo jestli hned napařila pětku a zprávu rodičům. Myslím, že je špatně obcházet takhle dítě a mnohem prospěšnější pro vzájemný vztah učitel - žák je si promluvit napřed spolu.

Osobně se mi letos taky stala nemilá věc, bylo mi z toho dost horko, než se všechno dořešilo.
Dívenka psala dodatečně písemku. Dostala čtyřku. Jenže jak často chybí, písemku jsem jí nemohla vrátit opravenou. Psala mi maminka, že by chtěla písemku vidět, protože dcera jí tvrdila, že všechno uměla a že se na to učila. No a já tu písemku ani za boha nemohla najít. Tak jsem si nasypala popel na hlavu, že ji určitě někde mám, že na mě jistyě vykoukne založená do sešitu z jiné třídy, al ebohužel momentálně fakt nemou sloužit, že prosím o trošku času. Jako na potvoru jsem si tu dodatečnou písemku ani neoskenovala (děláváme to tak u všech písemek, abychom měli k dispozici u sebe písemku a děti ji měly také), jak byla jediná, tak jsem na to prostě zapomněla. Za dva dny na to na mě písemka vykoukla mezi zbytkem čistých zadání.
Tím chci říct, že zmatek na straně učitelky je rozhodně pravděpodobnější, než že dítě, které je ve škole, písemku neodevzdá. To se mi za nějakých 20 let praxe ještě nestalo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.