| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máš pravdu, hybridní válka je nesmírně úspěšná. Částečně jí podléhají i moji rodiče, tchán statečně odolává. Příšerné věci šíří na netu sdílí i partner manželovy sestry, proto se s tchánem už dva roky nestýká.
Nejhorší je to právě mezi těmi cca sedmdesátníky. Našla jsem při běhu občanský průkaz. Protože se mi nechtělo strávit pěkné odpoledne na policii, chtěla jsem pána kontaktovat přes FB. Poslední jeho status byl žluto-modrý ručník a slova: s tímto si utírám jedině zadek. Ostatní podobné. Manžel říkal: Hoď to do koše, to bude jedno z těch ožralých rybářských hovad. No dneska asi pojedu do toho města a hodím to do schránky.
Nebo mám kamaráda 60+, taky trénuje děti na bazéně, Maďar, inteligentní člověk, demokrat. Rozebíral na svém FB toho Putina v pytli. Píšu tam o tom, že MZ dle Rusů překročilo všechny meze, oni však překročili státní hranice. A jeden starší muž mi vysvětloval, že žádná ukrajinská hranice neexistuje, že Sovětský svaz nikdy nepřestal existovat. A jeho FB? Záplava hnoje. Dokonce to těm lidem nikdo nelajkuje ani nekomentuje. Jen tomuhle kdosi napsal: Vyřiď vašim, že je lituji, tedy pokud s Tebou ještě někdo mluví...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.