| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fren, ty když jsi v neschopnosti, tak chodíš do práce? Ten žák, když je nemocný, tak má třeba horečky nebo zvrací. A do školy alespoň moje děti jsou hned, jak je to možné. A pokud nemá z čeho studovat (dnes totiž nejsou leckdy učebnice, tak jako bývalo dřív), tak se těžko naučí. Přála bych ti vidět ofocené zkratkovité poznámky spolužáků, jenže ti na rozdíl od toho nemocného na hodně byli a slyšeli výklad. Dát žákovi písemku okamžitě v pořádku není a hlavně není v pořádku, že není přístup k materiálům.

Některé školy s tím nemají problém, takže to jde. Moje dcera teď studuje své domovské gymnázium na dálku paralaleně se zahraniční školou a jde to právě díky tomu, že učitelé vyšli maximálně vstříc, i přes časový posun s ní komunikují a dávají svoje materiály na úložiště.
U nemocných by úplně stačil popis toho, co dělali plus výklad zpracovaný elektronicky (pokud není učebnice a nelze se na ni odkázat). Z mých zkušeností tomu leckde není, kdysi jsem dozvěděla od paní ředitelky, že to po učitelích nelze chtít.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.