| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Už jsem to tu kdysi psal. Dcera si zlomila pravou ruku (2.stupeň) a škola s tím neuměla nijak pracovat. Přitom bych očekával, že tohle bude typický případ, na který mají školy případové studie.

Chtěli po ní, aby písemky psala levou, že je nebudou odkládat. To jsem vylít a třídní mne uzemnil: Podívejte, jak jí to jde. Ale že by dostala čas navíc, doplňovačku, ...

Dcera dojížděla, protože jsme se přestěhovali. Čili nějaké "vypůjčit si sešit" na hoďku a pak ho zaběhnout vrátit nešlo. Ve škole sice byla kopírka, "ale jen pro učitele".

Většina učitelů neměla nebo nepoužívala email (10 let zpátky) a nedala svůj telefon. Jediná linka ve sborovně, kam se muselo volat o přestávce, zda někdo laskavě sežene toho kterého učitele. Přitom vnitřní komunikace ve škola stojí skoro všude za bačkoru. Nestačí dát informace, papíry z PPP, třídnímu, ale je nutno s tím oběhat aspoň učitele klíčových předmětů.

Konzultace dopoledne a brzy odpoledne. (To je jediná věc, kde bych to dal do přílohy k Zákoníku práce, že návštěva školy je překážka ve veřejném zájmu. Rozumím, že učitelé jsou taky lidi.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.