| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Íí. Mediální štvanice možná. Třeba si lidé vic uvědomí, že ty trikolora je u každého státu jiná a rozhodně nestačí jen ty tři barvy a je šumák jak jsou. A zjistí, že vlastně tyhle věci by měli přece znát.
Třeba to, že vlajky na dost místech jsou špatně. Ještě tam jsou projděte se po městě. Tak polovina. Občas projíždím vesnice a je to jak epidemie.
Francie kokardu z jejich trikolory máme doma, také je jiná.

Já to na internetu nečetla jen mě dopoledne zarazilo to množství těch Ruských verzí. Jo možná jsem alergická na tyhle ruské věci, manželovi zastřelili v 1968 v září tetu. Asi špatné, že to hned takto mám. I to beru, že bych s tim měla něco dělat.

Mě podobně vytáčí špatně pověšené vlajky a to i u úřadů státu. U radnice je to přímo ostuda. Možná by se u těch vlajek měl dávat návod. V tom druhém odkazu z odpoledne to je úplně skvěle vysvětlené.

Probrat to s dětmi o občance, ZSV.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.