| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nejobyčejnějších nicek je na světě většina. A je to tak v pořádku. I já jsem nicka. Kupodivu. V každém společenství je nějaká královna, vůdce a zbytek jsou ty dělnice, případně trubci. Každý má na světě své místo a jen pár vyvolených jedinců se ze své předurčené pozice dokáže vymanit. No, a to potom záleží jak. Jestli svými schopnostmi, dovednostmi, pílí a úsilím, nebo vyřváváním na demonstracích a sebeprezentací na soc.sítích. Zda spoléháním se na sebe nebo skučením, že vláda na mě - občana - kašle.
Osobně jsem nikdy neměla pocit, že na mě vlády kašlou, vlády se o mě vždycky vzorně staraly a především jsem se o sebe starala sama. Protože "občan se stará, občan má". Za ručičku mě vodila maminka a tím to skončilo. Mám prostě jiné vidění uspořádání světa a společnosti než inkriminované trikolorní čepičářky. A mezi námi, prostě jim "ruplo v kouli". Připadá mi to úplně jako nějaká sekta s guru Vrabelem a teď k tomu s tou divnou senátorkou co je zve na kafe a exkurzi do senátu.
S nabubřelými nickami, které si svou sebehodnotu a sebevědomí utvářejí na úkor ostatních, mám bohaté, téměř každodenní zkušenosti. Ale co s tim, fakt nevim.
Stejně jako ostatní inteligentní a kultivovaní lidé doufám, že těchto neovčounů a prozřelých bude i nadále bezvýznamná, i když hlasitá a trikolorní, menšina. Menšina z většiny nicek.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.