| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ne, do zastupování tlačená nejsem. Zastupování bych vzala bez obav a bez cukání. Vlastně by mi to přišlo úplně ideální. Tu práci bych si vyzkoušela a cca 1/2 rok by jsme všichni věděli víc.
Buď bych zjistila, že to není taková hrůza, jde mi to a baví mě to. Pak bych bez obav podala přihlášku do vypsaného výběrového řízení.
Nebo bych zjistila, že mi to nejde, je to pro mě hrozný stres, nezvládám to, oddělení se mi sype pod rukama, mám nervy nadranc. Pak bych se po 1/2 roce s klidem vrátila ke své práci, na své místo a s očekáváním bych vyhlížela nového vedoucího.

Obava, že bych tu práci dělala stejně jen za méně peněz pramení z toho, že u nás se dělá odborná práce . Pokud by přišel někdo mimo obor, nebude tomu pochopitelně rozumět a já budu dělat tu část odborné práce kterou běžně dělá vedoucí, protože já jsem aktuálně zástupce vedoucího. A manžel mě straší tím, že když by byl nový vedoucí kretén, hodil by na mě i organizační složku své práce a sám by nedělal nic. Nakolik je taková varianta reálná, netuším.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.