| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano, byl přijat někdo jiný. Jeho místo se nezrušilo. On tenkrát odešel do soukromé sféry nakonec, ale strašně ho to štvalo. Už je to asi 10 let, mám pocit, že nyní je ale spokojený. Já nevím, jak to s ním ředitel dohodl, že dal výpověď, ale jasně ten kolega, i tehdejší naše šéfová, řekli, že ředitel neuznává, když někdo odmítne povýšení, protože si pak necení svých kvalit. Nutno říct tedy, že ten kolega, ač byl poměrně mladý, tak i podle mě na to místo měl, ale odmítl ho krapet floutkovsky, jakože Snad nejsem tak starej, abyste mě chtěli už povýšit. Pak už tedy držel jen argument, že jsou starší a zkušenější kolegyně, co by mu to neodpustily, kdyby to vzal. No, tak pak šel, vedoucím nového odboru se stal člověk zvenčí, žádná ta kolegyně dosavadní, a na jeho místo přišla mladá holka, a dobrý. Kluk se odstěhoval do Prahy za prací a zvykl si tam asi, je tam dodnes.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.