| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lexi, jakobys mluvila o mně. Taky jsem chaotik, sociální fobik, nikdy jsem nechtěla “vedoucovat” a čerstvě jsem změnila práci, kde budu mít pod sebou 8 lidí. Práce je to psychicky náročná a pro pracovníky hodně ohrožující syndromem vyhoření. Je to velká zodpovědnost, občas se úplně orosím, když si uvědomím na jakou vojnu jsem se dala a jestli jsem si neukousla moc velký kus krajíce, na který třeba nestačím. Ale pamatuji si, že se stejnými pochybami jsem dělala řidičák nebo zkoušky na VŠ. A vždy to dopadlo. A to jako soc fobik jsem v životě měla i situace, kdy jsem nezvládla jít do obchodu. A kdybych se tehdy nepřekonala a neřešila to, tak se klepu za gaučem dodnes. A každá zvládnutá překážka je pro mě velikým přínosem. Mám své limity, přes které asi v tomto životě jít nezvládnu, ale zkouším, kam to jde. Naše psycholožka na VŠ říkala, že na každou životní zkoušku si máme říct - wow, to je výzva!! ~:-D Což teda neprovozuju, ale něco na tom je. A já teda ve všem, co mi zkříží cestu, vnímám jistý osudový přesah, že nic nás nepotká jen tak. Ale to je na jinou diskuzi. Tož budu nám držet palce, ať se rozhodneš jakkoli. ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.