| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

S prominutím při neděli trošku bulváru ~:-D

Přijde mi už absolutně přes čáru, co Hanychová předvádí. Na její pořad se nedívám, ale zachytila jsem její prohlášení:

"Nechápu, proč tahle obtloustlá paní hraje femme fatale,“ pustila se Agáta do oblíbené herečky. „A proč vůbec letos nepřijela do Varů ukazovat kozy a špeky,“ přisadila si s narážkou na filmový festival v Karlových Varech, kam sympatická herečka každý rok jezdí. „Mně ona připadá úplně příšerná,“ rozčilovala se před televizními diváky Agáta."

Kromě toho se dost nechutně obouvala do zesnulé zpěvačky Hany Zagorové. Jitku Čvančarovou mám jako herečku moc ráda a je vidět, že má i úroveň, když reagovala těmito slovy.

"„Přála bych všem dětem na světě, aby měly maminky, na které budou moci být hrdé a ke kterým by mohly vzhlížet tak, jako já celý život vzhlížela ke své mamince a babičce. Obě pro mě byly vzory lidskosti, pokory, skromnosti, kultivovanosti, noblesy a obrovské ženské síly. Tak prosím toto je odpověď,“

Za mě Čvančarová vede i kdyby přibrala ještě 50 Kg.~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.