| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, a proto si třeba já myslím, že "výchova" (ať už od rodiny nebo "z filmů a pohádek"), že na světě je pravá láska, spřízněná duše atd., nasekává nejvíc škody...

Kdyby lidé k partnerským vztahům přistupovali rozumněji - čili - za život můžeš mít klidně třeba 5 partnerů, není naprosto neobvyklé, že s dalším si budeš rozumět mnohem víc, než s tím předchozím... a současně odpovědněji - čili když si už s někým pořídím dítě, tak zkusím se chovat tak, aby nám to (pokud možno) vydrželo, tak by byl život mnoha lidí mnohem lepší...

Myšlenka, že támhle ve 20 jsem se zamilovala a když se ve 30 rozvedeme, tak už můj život bude navždy v troskách, nikdy už se nezamiluju a já nevím co, je příšerná...

Na druhé straně své praxi mám klienty, kteří mají dítě s novým/novou a ještě nejsou s tím starým ani rozvedení... A není jich málo. Jsou lidi, kteří jsou prostě schopní velmi rychlého emočního odpoutání/připoutání k novému...

A je podle mě celkem jedno, jestli ten muž umřel nebo jsme se "jen tak" rozvedli... myšleno na otázku, jestli se ještě zamiluju nebo ne nebo jak rychle.

Osobně mám vyzkoušeno, že potřebuju tak rok, než jsem schopná zakoukat se zas do někoho dalšího... Ale každej to má prostě jinak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.