| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Myslím si, že se líp řeší ty mírné formy OCD.
Já tím trpěla kdysi, teď to svádím na manžela. Nevypínal sporák a jen ztlumil plyn na minimum a odložil hrnec či pánev. Občas tam pohodil i utěrku.
Už se mu to podařilo i s indukcí. Udělal si na pánvi maso, odložil prázdnou pánev na jinou plotýnku a zapnul ji na 1. Všimla jsem si asi po dvou hodinách.
Zamykání dveří je u něj sázka do loterie. Minulý byt byl v paneláku bez výtahu v přízemí. Všichni museli kolem nás. Během dvou týdnů zvládl klíče nechat zvenčí, zamknout zámek aniž by předtím dovřel dveře, nezamknout ani nezabouchnout (byla tam koule). Zjistila jsem to po návratu z práce. Měli jsme skvělé sousedy, nic se nám neztratilo.
V domě mi potvrdil, že jsou zamčené dveře do sklepa a odjel v pondělí. Ve čtvrtek jsem zjistila, že máme odemčeno. Schody do sklepa máme hrozné, ale chodím to kontrolovat.
Ale za to, že jsem v práci lomcovala klikou, jestli je zamčeno, fakt nemůže. Před dovolenou jsem se naučila fotit sporák a místo pro žehličku na vlasy i prádlo. Taky jsme se kvůli mě vraceli. Jednou oprávněně.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.