| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Podívám se na tu možnost online výuky, ale moc nevěřím, že by to sám zvládal. V době covidové to nezvládal těžce, neudržel pozornost sám u PC. Navíc se neumí sám učit- zvládá si zapamatovat vyprávěný text (třeba do dějepisu), čeština a angličtina je katastrofa, matematika na minulé škole byla na 2/3, na nové je na 4/5. Na minulé škole učil mladý pan učitel, na nové škole je matikářka učitelka důchodového věku, která mi neustále vypisuje, že v hodině nepracuje a v bakalářích se mu kupí pětky za "práci v hodině".
Ve třídě je jich 26 tuším, z toho minimálně 4 nebo 5 dětí s podobným "problémem" jako on. S rodiči se vůbec neznám- jsme z jiné obce, na škole je od září nový.

Domácí škola tak, jak tu je popisována (2-3 hodiny výuky, pak zájmové kroužky a sport) by byla jako sen, ale moc si to fakt neumím představit. On by sám doma opravdu nestudoval (i v době covidové vždy čekal na mě do 15:30 a až pak jsme do večera doháněli, co neudělal dopoledne), odpoledne už je na něm znát mentální únava, lehá si na stůl, zívá, píše naprosto nečitelně, odbíhá se 10xnapít, na wc...

Ale děkuji moc všem za reakce, už jsem měla pocit, že jsem úplně mimo realitu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.